Kullanım Şartları ve Gizlilik

Elektrikce.Com sitesini kullanan ziyaretçiler aşağıdaki kullanım şartlarını ve gizlilik koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız siteyi kapatmakta özgürsünüz.

  • Sitede bulunan içeriğin doğruluğu site yönetimi ve yazarlar tarafından garanti edilmez. Bu sitede yazılanlar eksik veya hatalı olabilir. Eğer hiç bir bilginiz yoksa elektrikce.com sitesinde okuduğunuz bilgilere güvenerek elektrik ile ilgili uygulamalar yapmaya çalışmayın.
  • Sitede bulunan içeriğe kullanıcılar yorum yapmakta özgürdürler. Fakat yaptıkları yorum içeriğinden tamamen kendileri sorumludurlar. Yorum yapan kullanıcıların IP adresleri kaydedilmektedir. Yapılan yorumlardan kaynaklanan yasal bir süreç sırasında ilgili merciler tarafından talep edilirse IP adresleri sadece yetkili mercilerle paylaşılabilir.
  • Site içerisinde bulunan reklamlardan bir bölümü google tarafından sunulan reklamlardır ve gösterilen google reklamlarındaki içeriklerle elektrikce.com arasında hiç bir bağ bulunmamaktadır. Yayınlanan reklamların içeriğinden elektrikce.com sorumlu tutulamaz.
  • elektrikce.com içeriğindeki dışarıya bağlantı verilen linklere tıklandığında siteden ayrılarak başka sitelere erişebilirsiniz. Erişilen bu sitelerin içeriği sitelerin kendi sorumluluğundadır ve elektrikce.com bu sitelerin içerikleriyle ilgili sorumlu değildir.
  • Telif haklarına son derece önem vermekteyiz. Fakat eğer site içerisinde sizin veya başka bir kişi veya kurumun haklarını ihlal eden içerik varsa lütfen bunu bize iletişim sayfamızdan bildirin. İlgili içerik kontrol edilip en kısa sürede kaldırılacaktır.
  • Sitede buluan içeriği ticari olmayan konularda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, fakat ticari kullanımlarda izin alınması gerekir.
  • Sitede bulunan içeriği her hangi bir websitesinde veya bir yazıda kullanılması durumunda izin almaya gerek yoktur. Fakat kullanılan sitede içeriğe link verilmesi gerekmektedir.
  • Elektrikce.com kullanıcıların üyelik sırasında sisteme girdikleri kişisel bilgilerini üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır.